Wc 2018

N-au rezistat. Hai cu loteria penalty-urilor…

Boooon. Deși acum parcă-mi pare rău pe undeva pentru ruși. În meciul ăsta au jucat frumos.

O gura de votca si le trece :grin:

Da-I în spanac ca nu meritau, indiferent ca au mai mișcat acum. Au mai crescut un pic la posesie, 36%. Deci ce avem, semifinale exclusiv europene?

Deseara cred ca-mi voi roade unghiile, tare trag speranta sa castige cine trebuie :wink: si sa avem finala Anglia - Belgia.

Cică rusii au tras amoniac pe nas la pauza :joy:
Sunt siguuuuura ca amoniac a fost. Un lucru e cert, ăștia au găsit ceva înlocuitor pt Meldo, ca și Sharapova pare mai vioaie. Haide ma, amoniac, pe bune?!?

Ce amoniac mai?! Ce mi-a scapat? :smile:

Sigur au prizat ceva, sau bagat intravenos sau pe fund, altfel n-ar fi rusi, nu? :grin:

Pai am citit pe sport.ro ca in pauza au fost pozați trăgând o chestie pe nas, iar medicul a declarat apoi ca le-a dat amoniac ca nush ce efecte are, trezește morții or smth.

Sper sa avem finala belgia-croatia, da parca vad ca e invers decat vreau eu si ajung spurcatii in finala…

Croatii clar nu sunt mai buni decat englezii, cat noroc poate sa aiba sa castige?
Belgienii-s buni, frantujii la fel, aici nu putem decat sa le tinem pumnii bine stransi belgienilor.

Allez les diables rouges!

Și eu, dar aș avea o problemă, pentru că mi-aș dori să câștige ambele.

Am tras niste comentare cam rasiste la golul frantuzesc :speak_no_evil:

Și eu :))))) nu-s deloc entuziasmată de ce se petrecu.

Va zic…se califica spurcatii!

Mda, cam așa arată. Belgienii aleargă pe teren ca oile capii.

Nici nu ma mai uit

Cah…au trecut mai departe spurcatii. Nici ca ma mai uit la vreun meci pana la final.

Numai eu vad amuzamentul intr-o finala Anglia-Franta?! :smile: :smile: Vorbeam cu mister ca ne facem provizii, ne baricadam in casa si bagam popcorn la greu :smile: Sunt vreo 300K+ francezi in Londra :smile: Indiferent de rezultat va fi circoteca mare pe aici :joy::joy::joy:

M-au tampit astia cu It’s coming home! Si-mi vine mereu sa completez “yes, yes, it’s coming, the financial crisis” :joy::joy: