Wimbledon 2018

Loc pentru ros unghiile pentru ca sigur, sigur o sa avem iar emotii mari :smile:

O daaaa! Bravo! Hai sa fie cu noroc!

Ce faceti acolo? Voi vedeti ce face Federer? Fara chef de joc, 7-6, 3-4 cu Kudla.

A castigat Federer, s-a enervat un pic si a terminat cu bine.

:grin::grin:
Te-ai uitat la o reluare de acum o săptămână. Dar nu e bai, important e sa enjoy :grin:
Dacă dau și finala în reluare, ți-o spoilaresc un pic?
Așadar mai adăugăm un fan Federica, pe lângă @Nancy și @Daria :grin:

Hahaha, si eu am trait partida! Spoil, please! Eu sunt fan Djoko. Federelul e insipid.

:joy: a pierdut finala la tineretul și drăguțul croat Coric, alintat Șorici pe aici :joy:
Da, mai vii de acasă cu Nole. Nu is fan, dar îmi place cum joaca când e pe val. Tare as vrea sa mai vad o frumusețe de meci între el și Andy, ca în vremurile lor bune, când erau sănătoși și în mare forma.
Vom avea trupa completa la wimby.
Sunt 8 romance pe tablou, nu cred ca s-a mai întâmplat pana acum. Vor pica multe înca din primul tur, meciuri grele.

Sorici e enervant, nu stiu de ce.Si eu vreau sa vad Andy versus Nole. De Andy nu zic nimic, ca e al tau :). Sunt curioasa ce face Simona, nu e chiar greu sa ramana pe 1. Imi place mult cum vorbeste Petra de Simona, she is not fake. Mie de celelalte romance nu imi place, parca (inca) nu sunt cizelate, nu sunt pregatite psihologic sa fie placute nu doar pentru victorii. Simona a muncit mult sa aiba acel je ne sais quoi.

Tin si cu celelalte, dar nu pot sa spun ca ma tavalesc in chinuri pt ele. Da, Simona e altceva.
Petra este super fata, am vazut si eu pe digi ce a spus de Simona. Sper sa castiga Wimbledon, daca nu castiga a noastra.

Nu rezist să nu mă laud :slight_smile: Asta am primit recent de la jupânul legitim. A comandat tricoul simplu (culoarea a ales-o astfel încât să amintească de zgură), iar design-ul l-a ales el :slight_smile:

Perfect!!! f f inspirat cu culoarea. Sa-l porti mandra si fericita!

Ce ținută urata a avut Svitolina :see_no_evil:

S-a retras Andy. :unamused:

Mi-a parut rau de Andy :disappointed_relieved:

Azi incepe distractia :smiley:

Sorana are set si 2-0 cu Rybarikova! Hai Sori!

Siiiiii, a scos-o!!!

Alexandra Dulgheru are 4-1 in decisiv cu plească geamana!

A câștigat și Alexandra!!! Început in forță. Mai avem 3 fete azi. Hai!