Wimbledon 2018

Având în vedere ca a servit primul in set, are mari șanse sa câștige. Presiunea e mereu pe Anderson.
Sper totuși sa nu îl vad în finala, nu mai zic sa o și câștige :see_no_evil:

7-7 in decisiv. Să-i ia gaia cu regula lor de no TB in decisiv. Tin pumnii sa facă Anderson break acum. Are 30-15. Hai! Parca vad ca se amână pt mâine Rafa cu Nole. Am niște nervi… :rage:
Minge de break Anderson! Please please pleaseeee, salvează tenisul Andersoane!!!
Nope. 40-40. Asul cu nr 41 :rage:

Rahat cu perje. A salvat. Oroarea continua.

Ce ziceati ca fumati, mah? :joy:

Marlboro rosu. Lung. Mersi.

io am o criza mare la munca si cu ea o migrena ingrozitoare si sunt pe telefoane de la 5.50AM…sa castige cine vrei tu :slight_smile:

Am avut și eu zi plina pana la 18, și de atunci aștept sa se termine chestia asta. Toată planeta așteaptă sa vadă meci Nadal - Djokovic. Doar ca Tre sa vina cu tortura asta la pachet. E 20.00. Ma apuc de cina. Sper numa sa nu se amâne meciul, ca toate blestemele vor fi la gura mea. Cum frate, să-i bagi pe ăștia primii? Englezi idioți!

nu mai joaca azi, adica si daca ar putea strecura un set nu cred ca vreunul din ei ar vrea asta

BP Anderson. Tenisul a tresărit.
40-40.
Adv Isner.
Game Isner.
Tenisul s-a întors în coma.

asa, deci intrebarea este daca termina astia azi :))

pe federel creca 13-11 la batut

setul 7.

Comentatorul nostru spune ca publicul a amuțit, conectat la meci (sure). În secunda 2 se aude unul țipând, come on, guys, we wanna see Rafa!!!

e mean

#7TENNIS
:tennis:
‏Verified account @7tennis
9m9 minutes ago

A five-hour wait to get onto Centre Court?

@rafaelnadal is cool with that. 🥶

#Wimbledon

Se face 15-15 in curând. Întrebarea devine vedem finala săptămâna asta?

Setul 8 a început în aceeași maniera.

Isner a mai facut faze din astea, in 2010 a castigat in setul 5 cu 70 la 68😀. Tot la Wimbledon.

3 zile, 11 ore.

comentator haios: e greu de spus daca meciul dintre Nadal si Djokovic se va termina astazi. :joy::joy::joy:
dude, nu stim nici daca va incepe maine!

Break Anderson!!! Servește pt meci la 25-24. Tenisul mai are șanse.
A fost o faza tare, a căzut Anderson și s-a ridicat la timp sa dea un forehand cu stânga, și a făcut și punctul in final…
Hai!